Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Zmiana koloru Twojego samochodu, jest teraz w zasięgu ręki! Jest to metoda odmiany wizerunku samochodu, potocznie zwana "Car Wrapping".

Masz teraz możliwość nieograniczonych zmian wyglądu auta przy zastosowaniu innowacyjnych folii zwanymi "wylewanymi" .

W przeciwieństwie do tradycyjnego lakierowania folia daje możliwość powrotu do oryginalnego koloru nadwozia.

Takie rozwiązanie daje wiele korzyści min.:

  • Chroni oryginalny lakier – bardzo ważna sprawa podczas sprzedaży używanego samochodu ( wygląda jak nowy brak zniszczeń, zadrapań parkingowych etc.)
  • Nadaje oryginalnego i nowoczesnego designu naszemu autu
  • Nasz samochód poprzez niekonwencjonalny dobór koloru i jakości faktury folii wzbudzi zainteresowanie innych kierowców.
  • Wiele razy możemy zmieniać kolor naszego auta

Zalety zmiany koloru auta w Artfoll:

  1. Szybko (4-5 dni w zależności od rodzaju i specyfiki folii)
  2. Taniej (zazwyczaj dwukrotnie tańsze od malowania)
  3. Ekskluzywnie (ogromny wybór niestandardowych kolorów)
  4. Wyjątkowe (po nałożeniu auto staje się jedyne w swoim rodzaju - niepowtarzalne, wyróżniające się z pośród innych aut)
  5. Praktycznie (folia pomaga chronić lakier od drobnych technicznych i mechanicznych uszkodzeń, spowodowanych przez warunki atmosferyczne, jakości dróg, mycia codzienne i zwykłego użytkowania. Przy remoncie części auta wymienia się tylko uszkodzony kawałek folii bez obawy niedopasowania koloru - jak to jest z malowaniem)
  6. Demontaż (folie zawsze można usunąć, przywracając poprzedni wygląd auta)

W ofercie mamy ponad 100 standardowych odcieni folii do oklejania auta najwyższej jakości od takich producentów jak: 3M, Oracal, Hexis, Avery, MACtac.

Wśród klientów dużą popularnością cieszą się folie: czarny i biały mat, ekskluzywna folia carbonowa (carbon) i biała perła.

W naszej firmie kluczowym obszarem jest zadowolenie naszego klienta. Dbamy o to przede wszystkim poprzez odpowiednie doradztwo na etapie doboru folii – kolorystyka, faktura.

Podczas realizacji procesu zmiany koloru auta dbamy o najdrobniejsze szczegóły: stawiamy na dokładność oklejania najmniejszych detali takich jak: klamki, lusterka, spojlery, zderzaki, grille, oraz przetłoczenia karoserii – tak aby wygląd ostateczny był piękny i estetyczny oraz dawał klientowi radość z codziennego użytkowania swojego samochodu.

Masz pytania zadzwoń do naszego doradcy : tel.: 606 222 220

© 2014 by MEG